חברת בצלאל מערכות אנרגיה הינה חברה משפחתית המנוהלת על ידי בצלאל ביטון, אשר באמתחתו ניסיון של למעלה מ-24 שנים בתחום הדוודים, קולטי שמש ומערכות סולאריות מכל סוג.

 החברה מספקת שירותי התקנה, תחזוקה ותיקונים למערכות השונות ומשווק מוצרים איכותיים וחדשניים בהתאם לתקנים ישראלים ובינלאומיים. החברה מתחייבת לשירות אמין, הוגן, מקצועי ואדיב. במסגרת שנות עבודתה של החברה ניתנה ועדיין ניתנת לנו הזכות לעבוד עם גופים מובילים שונים: הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, מתנ"סים, מועדוני ספורט, קיבוצים ומושבים, ועדי בתים וארגונים נוספים ורבים.

תקלות אפשריות בצנרת ובדוד השמש:
אחד הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות לנו זה שנחזור הביתה מעבודה, כאשר אנו כמהים למקלחת חמה וטובה, ונגלה שהדוד מקולקל והמים קרים כקרח. במקרה כזה או במקרים אחרים: בוילר נוזל, צינור שהתפוצץ, סתימה בצנרת, גוף חימום שצריך להחליף, זרם מים חלש – יש לטפל בהקדם ולהזמין איש מקצוע מוסמך.

טיפולים שונים ומסודרים:
לרוב תגלו שמדובר בחלק שצריך להחליף: החלפת גוף חימום, החלפת משאבות סחרור, החלפת תרמוסטטים דיפרנציאליים ועוד. לעתים תגלו שמדובר בסתימה חלקית או מלאה שצריך לפתוח אותה על ידי ניקיון האבנית המצטברת או גוף אחר החוסם את הצנרת. במקרים של זרימת מים חלשה יכול להיות ותידרשו להתקין משאבת לחץ לשיפור זרימת המים.

טיפים והמלצות:
• כאשר אתם קונים דוד חדש או מתקלקל לכם הקיים – חפשו אחר האחראיות ודאגו שאיש המקצוע יגיע לטיפול מהיר בעת הצורך וללא תשלום.

• במידה ויש לכם חשבון מים גבוה מהרגיל, זה פתח לנזילת מים סמויה.

• התקינו מסנן אבנית בדוד על מנת להפחית את הצטברות האבנית סביב גוף החימום.

• הזמינו איש מקצוע לניקיון ותחזוקה לפחות פעם בשנתיים.