עבודות אינסטלציה שונות מזכירות לנו בעיקר בעיות צנרת בשירותים, בברז או באמבטיה. מה שרבים מאתנו לא מכירים הוא שתחום האינסטלציה מתקשר גם לתחום הדוודים. 

חברת "בצלאל מערכות אנרגיה" עוסקת כבר למעלה מ-24 שנה בתחום הדודים והמערכות הסולאריות. החברה מתמחה בשיווק, תיקון ותחזוקה של דודי שמש מכל הסוגים. הטבע והסביבה בראש מעייני החברה ועל כן היא מעודד שימוש במשאבי הטבע (שמש) לחימום מים לביתנו. החברה תספק לכם שירותי אינסטלציה שונים מקצועיים, מדויקים ובשימוש בכלי העבודה וחלקי החילוף הטובים ביותר בשוק.

בעיות אינסטלציה אשר יכולות לקרות גם בדוודים שלנו, נגמרות בעיקר כתוצאה מאבנית מצטברת על צינורות המים, קולטי השמש או גופי החימום ובשל כך פעולות חימום או זרימת המים אינם מתפקדים כראוי. אינסטלטור מקצועי ידע לזהות את מקור הבעיה ולמצוא לה פתרון בהתאם. ישנם מקרים והבעיה תתגלה בדוד עצמו, בקולטי השמש או פשוט חלקי חילוף שעשו את שלהם וזקוקים להחלפה. לעתים צינורות המים יידרשו בסך הכול ניקיון ופתיחת סתימות.

לכל בעיה שלא תהיה, כאשר אתם מזהים בעיית אינסטלציה הקשורה בזרם המים, צינורות מפוצצים, נזילות, דוד שאינו מחמם ומקרים נוספים – פנו אלינו לחברת בצלאל מערכות אנרגיה ואנו נשלח להם במהרה איש מקצוע, אשר יזהה במהירות את הבעיה ויפעל ביושר לתיקונה.