חברת בצלאל מערכות אנרגיה מתמחה בשיווק, תיקון ותחזוקת דודים, חלקי חילוף, קולטי שמש ומערכות סולאריות. החברה מספקת שירותים מקצועיים, מהירים ואמינים לכל לקוחותיה תוך שימוש באנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים וציוד איכותי ברמה גבוהה.

במהלך 24 שנות פעילותה נתקלה החברה במקרים רבים של לחץ מים חלש באמבטיה ובכלל בצנרות בתים.

אבחון איש מקצוע:
במקרה של זרם מים חלש בבית מומלץ להזמין איש מקצוע מוסמך ומנוסה בתחום שיאבחן את הבעיה. לאחר איתור התקלה הוא יחל לפעול לתיקונה. יכולות להיות סיבות שונות שבעקבותיהן ייחלש זרם המים בביתכם.

סיבות אפשריות:
בדרך כלל כאשר מדובר בזרם מים חלש הבעיה העיקרית שיכולה לגרום למצב זה היא היווצרות של אבנית בצנרת. האבנית היא מלחים קשים המצטברים על צינורות המים ועשויות לסתום אותם חלקית או אפילו לגרום לפיצוץ אם הבעיה לא תטופל בהקדם. בבניינים רבי קומות תיתכן רשלנות של הקבלן המבצע אשר לא חישב נכון את כמות המים הדרושה בבניין. לכן חלק מדיירי הבניין נאלצים להתמודד עם זרם מים חלש לעומת משפחות אחרות בבניין.

הגברת זרם המים בבניינים רבי קומות:
בדרך כלל הטיפול המסורתי הוא התקנת משאבות קטנות בצינורות המים בבית אשר מאיצות את זרם המים. במרבית המקרים זה פותר את הבעיה. בנוסף יש לנסות לאתר את מקור הסתימה ולנקות לנקות את האבנית המצטברת. בבניינים רבי קומות ניתן לבצע פעולה נוספת והיא התקנת מיכל לאגירת מים הממוקם בגג הבניין.